Θέμα: «Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την επιλογή αναδόχου ενοικίασης μεγαφωνικής εγκατάστασης για την εκτέλεση ημερίδας ενημέρωσης ? ευαισθητοποίησης του ΣΔΕ Καρδίτσας, με κριτήριο τη χαμηλότερη προσφερόμενη τιμή»

Το ΣΔΕ Καρδίτσας πρόκειται να αναθέσει την ενοικίαση μεγαφωνικής εγκατάστασης με σκοπό την εκτέλεση ημερίδας ενημέρωσης ? ευαισθητοποίησης του ΣΔΕ Καρδίτσας, σχολικού έτους 2013-2014. Η επιλογή αναδόχου θα γίνει με κριτήριο τη χαμηλότερη τιμή.

Η προσφορά να περιλαμβάνει το συνολικό κόστος χωρίς ΦΠΑ, το ΦΠΑ και το τελικό πληρωτέο (με ΦΠΑ) σύμφωνα με το επισυναπτόμενο υπόδειγμα.

Μπορείτε να κατεβάσετε την φόρμα προσφορών από εδώ

Μπορείτε να κατεβάσετε την πρόσκληση από εδώ

Σας ενημερώνουμε ότι το σχολείο λειτουργεί απογευματινές ώρες (16:00 ? 20:35). Οι προσφορές κατατίθενται σε κλειστό φάκελο, μέχρι την Πέμπτη 15/5/2014 και ώρα 19:00, στο γραφείο του διευθυντή του ΣΔΕ Καρδίτσας.

Ο Δ/ΝΤΗΣ

Βασίλειος Σουφλάκος